Daha yaşanabilir bir çevre için Doğru Seçim, Güvenilir Analiz

Su - Atık Su Analizleri

Emisyon Ölçümleri

İmisyon Ölçümleri

Atık (Arıtma Çamuru - Curuf - Kül) Analizleri

Toprak-Sediment Analizleri

İş Sağlığı ve Güvenliği Ölçümleri

Numune Alma

 
 
Kalite Politikamız
  Kurumsal

Mar-lab'ın kalite politikası; çalışmalarını güncel ulusal ve/veya uluslararası standart veya tanımlanmış deney metodalarına göre, iyi mesleki uygulama şartları sağlanarak mümkün olan kısa sürede ve ekonomik olarak, tarafsızlık, bağımsızlık, dürüstlük, gizlilik, güvenirlik, yasal şartlar ve müşteri şartları esas alınarak sürdürmektedir.

Mar-lab'ın hedefi; konusunda sürekli olarak eğitilen, hedefini bilen uzman personeli ile deney metod ve standartlarına uygun deney cihazlarını kullanmak, müşterilerden gelen deney taleplerini mümkün olan en üst seviyede karşılayarak müşteri memnuniyetini sağlamak, deneylerin hassasiyetle sonuçlandırılabilmesi için gerekli referans/standart malzemeleri kullanmak, ulusal/uluslararası laboratuvarlarla yapılan karşılaştırma ölçümleriyle deney kalitesinin teminini etkin kılmak ve böylece potansiyel müşteri şikayetlerini en az seviyeye indirmektir. Laboratuvar hizmetlerinin geliştirilmesi için ölçülebilir kalite hedefleri belirlenmiş olup, bu hedeflere ulaşım için stratejiler uygulanmaktadır.

Müşterilerimize taahhüt etmiş olduğumuz hizmetin standardını, internet ortamında beyan etmek çalışma prensibimizdir.

Mar-lab personelinin tamamı; TS EN ISO/IEC 17025:2017 standardının şartlarına uygun olarak hazırlanmış politika ve prosedürlere uygun olarak çalışır. Laboratuvarımızın üst yönetimi; Kalite Yönetim Sistemi'ni tüm personelin katkısıyla TS EN ISO/IEC 17025:2017 standardı, müşteri şartı ve yasal şartlara uygun olarak etkin bir şekilde uygulayacağını ve sürekli iyileştireceğini taahhüt eder.

 
 
 
Adres : Kazımiye Mah. Dadaloğlu Cad. No:32/A 59850 Çorlu / Tekirdağ
Tel : (0282) 652 40 55 - 56 Gsm : 0507 316 74 45 
E-posta : info@mar-lab.com.tr
   
 
Sosyal Medyada Biz
Tüm hakları saklıdır © Marmara Laboratuvar ve Çevre Analizleri San. Tic. Ltd. Şti.